Події | Про нас | Майстер-класи | Фотогалерея | Відгуки, запитання | Контакти

Прикраси, аксесуари та різні цікаві штучки. Майстер-класи.

Прикраси, аксесуари та різні цікаві штучки - це завжди  актуально і важливо. Та що цікаво, як кажуть модниці всіх часів та народів, забагато їх ніколи не буває J.

 Уявіть собі таку ситуацію, ви цілісінький день на роботі, аж тут в кінці робочого дня Вам телефонує Ваша добра подруга чи  друг, можливо й чоловік J  та запрошує Вас до ресторану. І тут Ви розумієте, що часу для того, щоб доїхати додому та переодягнутися зовсім немає, а так хочеться бути на висоті та виглядати святково… О, еврика, Ви знімаєте з свого волосся чудову, власноруч створену заколку, яка стає  цікавою брошкою та нею прикрашаєте свій діловий костюм чи повсякденну кофтинку, а можливо на руку одягаєте власноруч зроблену оригінальну резинку,  яка перетворюється в прекрасний браслет (ми  жінки вміємо виходити з різних ситуацій J). І ось чуєте: «Ти така гарна! Ти так завжди святково виглядаєш?!!»

    Саме для Вас  наші модниці творча студія «Золоті руки» приготувала низку цікавих майстер-класів  по створенню красивих   оригінальних та сучасних прикрас, аксесуарів та різноманітних  важливих дрібниць, які стануть Вам у нагоді в певних життєвих ситуаціях.

Майстер-клас "Заколка-брошка з квітами"

Чудова заколка-брошка з квітами зробленими власноруч за технікою Канзаші , підніме Вам настрій та прикрасить Вас. Запрошуємо мам та їх донечок на наш майстер-клас по створенню такої потрібної речі для Вас та разом з нами поринути у дивовижний світ Канзаші.

© 2014-2019 Золоті руки, Творча студія, Житомир, Україна. Проведення майстер-класів для дітей та дорослих. Всі права захищені. Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz